آدرس: اتوبان امام رضا،خاتون آباد، خیابان امام رضا 32،پلاک 31 ( عملیات حرارتی فولاد جهان فولاد )|09126868937
عملیات حرارتی2020-05-17T07:57:39+00:00

عملیات حرارتی درباره مجموعه جهان فولاد

کارگاه عملیات حرارتی فلزات جهان فولاد  با سالها سابقه در زمینه سختکاری در راستای پاسخگویی هر چه بهتر به نیاز مشتریان با مد نظر قرار دادن کیفیت برتر پاسخگوی نیاز روز افزون هموطنان عزیز میباشد .کارگاه  فلزات جهان فولاد در سال 1386 فعالیت خود را در زمینه سختکاری شروع کرد. در تحقق اهداف از پیش تعیین شده که همانا کیفیت برتر و کارایی محصول می باشد تلاش و کوشش بی وقفه و مداومی داشته ایم. و خوشحالیم که در حال حاضر توانسته ایم با ارائه خدمات و رضایت مشتریان بسیار موفق عمل نمائیم.

عملیات حرارتی فلزات

کارگاه سختکاری و عملیات حرارتی فلزات جهان فولاد مفتخر است که خدمات فلزات خود را با کیفت عالی انجام می دهد تلاش بی وقفه برای ایجاد بهترین نتیجه نهایی و دریافت بازخورد مثبت از مشتریان خود در دستور کار دارد. لازم به ذکر است که در این مسیر پر فراز و نشیب همواره هدف اصلی ما کسب درآمد از طریق جلبرضایت مشتریان و جذب مشتری بیشتر می باشد و در این راه به صورت تمام وقت در حال تحقیق و تفحص برای به روز آوری امکانات و استاندارد سازی فرایند خدمات خود هستیم تا این مهم را از طریق کیفیت بی رغیب و قیمت نازل و بی نظیر کسب نماییم و خدمت رسانی ما جاذبه ای قدرتمند برای جلب
نگاه ارزشمند تولید کنندگان پر افتخار داخلی باشد.

لازم به عرض است که همیشه چشم ما فرزندان کوچک این ملت به نگاه بزرگوارانه شما سروران خود می باشد تا شاید گوشه چشمی انداخته و با نگاه تیزبین خود ما را از انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود بی بهره نگذارید و این نکات بدون شک برای بهتر شدن و پیشرفت مسیر ما را هموار می نماید و ما همواره چشم به نگاه پرمهر شما خواهیم داشت و چشم دیگر به آسمان داریم تا در خدمتگذاری موفق باشیم.

تجربه
دارای 20 سال تجربه کاری در زمینه سختکاری و عملیات حرارتی.
 استاندارد
کیفیت مناسب خدمات جهان فولاد متناسب با استانداردها می باشد.
تحویل به موقع
تحویل به موقع سفارشات مطابق با توافقات انجام شده.
کیفیت
کیفیت کار پس از انجام عملیات حرارتی (سختکاری)
کنترل
کنترل بر حسب نوع عملیات و میزان سختی درخواستی شده.
دقت
دقت در نوع عملیات حرارتی و شناخت فولادها .

سختکاری و عملیات حرارتی جهان فولاد

عملیات حرارتی
عملیات حرارتی
عملیات حرارتی

سختکاری جهان فولاد

برخی از خدمات ما

ادامه مطلب